Vítáme všechny návštěvníky našeho webu.

Zde najdete celou řadu zajímavých informací o aktivitách nešeho klubu,    a to jak z oblasti výuky lyžování, tak i závodů pro širokou veřejnost.

Přejeme vám krásné léto!

Těšíme se, že se potkáme na horách.

SKOL!

========================================================

Lyžařská sezona 2016-2017 je před námi

Děkujeme za přízeň v uplynulé sezóně a věříme, že zaslouženě dopočíváte.

V nadcházející zimě se můžete opět těšit na novinky ve výuce lyžování, běhání ve Ski Parku Chuchle i oblíbené závody pro ty soutěživé.

Užijet si druhou půlku roku a těšíme se na setkání na kopci!

Lyžařská sezóna 2015 - 2016

Vážení a milí lyžaři a lyžařky,

zimní sezona 2015/16 je za námi a věřím, že i přes neideální podmínky jste si to užili:-).

Chtěli bychom tímto poděkovat všem spolupořadatelům, lyžařským areálům a dalším podporovatelům, kteří nám pomáhali realizovat akce pro vás.

Přejeme vám zasloužený odpočinek.

Už teď se těšíme, že se potkáme na kopci!

Lyžařská sezona 2014 - 2015

Přes poslední velikonoční záchvěv matky přírody je jasné, že letošní lyžařská sezona defintivně skončila.

Doufáme, že jste si ji řádně užili a přejeme krásné jaro, léto i podzim :-).

Lyžaři a lyžařky,

zima se nám pomalu blíží a věříme, že se potkáme na kopci na některé z našich akcí. Sledujte, prosím, náš web, ať vám něco důležitého neunikne:-).

Těšíme se,

Ski Club Masters

==========================================================

Lyžaři, sportovci zimní i letní,

sníh je ještě v nedohlednu, ale svůj hlad po sportování může nasystit na některé z akcí, jejichž pozvánky jsou v Novinkách. Jelikož se tam plave, běhá, bruslí, jezdí na kolu, atd., a to vše v mnoha kategoriích, tak věříme, že se tam najde každý :-)

==========================================================

Lyžařská sezona 2013 - 2014

Závodnice a závodníci, přátelé a kolegové,

letošní zima sice nepatřila mezi nejdelší, ale přesto jsme měli to potěšení se s vámi potkávat na celé řadě závodů po celé republice.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem spolupořadatelům, lyžařským areálům a samozřejmě závodníkům za podporu a přízeň. Doufáme, že jste si to řádně užili - vítězové slávu a ti ostatní čest:-).

Přejeme vám krásné jaro, léto a podzim.

A nezapomeňte trénovat, aby jste měli dobrou odpoveď, až se zima a vaši soupeři zeptají, kde jste leželi v létě :-))

Těšíme se, že se potkáme na kopci!

Za Ski Club Masters

Šimon Mastný

Olympijský park Letná - běžecký areál

V rámci Olympijského parku na Letné je připravena také běžecká stopa (na klasiku i na bruslení), kde si můžete sami zaběhat, anebo si nechat poradit od našich kvalifikovaných instruktorů. Ukázková výuka je zdarma, více na webu Olympijského parku.

Park funguje pouze během konání Olympijských her v Soči, pak si můžete jít zaběhat do Ski Parku Chuchle.

Info o Masters

Pro zvýšení komfortu závodníků Masters jsme vytvořili speciální stránky, kde naleznete vše tak, jak jste zvyklí :-)

INFORMACE O ZÁVODECH ZAPOČÍTANÝCH DO

SKI SERIE MASTERS JSOU NA

WWW.SKI-MASTERS.CZ

Těšíme se, až se potkáme na kopci!