Lyžařská sezona je v plném proudu:

Pro "alpáče" máme pozvánku na závody ZDE.

Běžce zase zveme na dostihové závodiště v Praze Chuchli:

I přes ne zcela zimní počasí v hlavním městě je stále v plném provozu Ski Park Chuchle. Tak neváhejte a přijďte si zaběhat na více než 500 m dlouhý okruh. Trasa je připravena na klasiku i na bruslení a je otevřena do 8 do 21 hod!

PF 2016

Pf-2016-ski-club-masters

Sezona 2015/2016

Vítáme všechny návštěvníky našeho webu.

Zde najdete celou řadu zajímavých informací o aktivitách nešeho klubu, a to jak z oblasti výuky lyžování, tak i závodů pro širokou veřejnost.

Přejeme vám krásnou zimní sezonu.

Těšíme se, že se potkáme na horách.

SKOL!

=============================================================

Lyžařská sezona 2014 - 2015 skončila

Přes poslední velikonoční záchvěv matky přírody je jasné, že letošní lyžařská sezona defintivně skončila.

Doufáme, že jste si ji řádně užili a přejeme krásné jaro, léto i podzim :-).

Vše nejlepší v roce 2015!

PF 2015 - hodně sněhu

přeje Ski Club Masters

=========================================================

Lyžaři a lyžařky,

zima se nám pomalu blíží a věříme, že se potkáme na kopci na některé z našich akcí. Sledujte, prosím, náš web, ať vám něco důležitého neunikne:-).

Těšíme se,

Ski Club Masters

==========================================================

Lyžaři, sportovci zimní i letní,

sníh je ještě v nedohlednu, ale svůj hlad po sportování může nasystit na některé z akcí, jejichž pozvánky jsou v Novinkách. Jelikož se tam plave, běhá, bruslí, jezdí na kolu, atd., a to vše v mnoha kategoriích, tak věříme, že se tam najde každý :-)

Váš Ski Club Masters

==========================================================

Závodnice a závodníci, přátelé a kolegové,

letošní zima sice nepatřila mezi nejdelší, ale přesto jsme měli to potěšení se s vámi potkávat na celé řadě závodů po celé republice.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem spolupořadatelům, lyžařským areálům a samozřejmě závodníkům za podporu a přízeň. Doufáme, že jste si to řádně užili - vítězové slávu a ti ostatní čest:-).

Přejeme vám krásné jaro, léto a podzim.

A nezapomeňte trénovat, aby jste měli dobrou odpoveď, až se zima a vaši soupeři zeptají, kde jste leželi v létě :-))

Těšíme se, že se potkáme na kopci!

Za Ski Club Masters

Šimon Mastný

Pro zvýšení komfortu závodníků Masters jsme vytvořili speciální stránky, kde naleznete vše tak, jak jste zvyklí :-)

INFORMACE O ZÁVODECH ZAPOČÍTANÝCH DO

SKI SERIE MASTERS JSOU NA

WWW.SKI-MASTERS.CZ

Těšíme se, až se potkáme na kopci!

Olympijský park Letná - běžecký areál

V rámci Olympijského parku na Letné je připravena také běžecká stopa (na klasiku i na bruslení), kde si můžete sami zaběhat, anebo si nechat poradit od našich kvalifikovaných instruktorů. Ukázková výuka je zdarma, více na webu Olympijského parku.

Park funguje pouze během konání Olympijských her v Soči, pak si můžete jít zaběhat do Ski Parku Chuchle.

Vítejte na stránkách Ski Clubu Masters!

Zde se dozvíte vše podstatné o lyžování, výuce lyžování, závodech pro veřejnost a vůbec aktivitách na sněhu :-)

Budeme vás informovat o všech zajímavých akcích týkajících se lyžování pro starší a pokročilé, a to jak v ČR, tak i v zahraničí.

Příspěvky od návštěvníků, či příznivců našich stránek jsou vítány.